• Zadzwoń: +48 22 256 20 26

System Gravity

Gravity Total Gym, to pierwszy program stworzony z myślą o zajęciach fitness prowadzonych w małych grupach, treningach personalnych, który daje instruktorom, trenerom możliwości wykorzystania w pełni ich wiedzy i doświadczenia.

Dzięki unikatowej konstrukcji platform do ćwiczeń i ich akcesoriów, system Gravity oferuje treningi w stylu boot camp, TBC, ABT, Pilates, trening obwodowy, funkcjonalny czy trening siłowy.

Różnorodność programu Gravity

Gravity umożliwia prowadzenie zajęć w oparciu o przygotowane programy choreograficzne do ćwiczeń grupowych, ćwiczeń wzmacniających z muzyką, ćwiczeń metodą Pilates Reformat Program Gravity to obszerna biblioteka ćwiczeń dostępna drogą online, płyty DVD oraz szkolenia.

Koncepcja systemu Gravity jest skierowana do wszystkich grup wiekowych włączając w to rehabilitację pourazową, ćwiczenia dla dzieci, nastolatków i wyczynowych sportowców.

Szkolenia w systemie Gravity

Oferujemy dwudniowe, podstawowe szkolenie Total Gym GRAVITY Foundation Course dla klubów fitness i ich instruktorów wprowadzających Gravity. Uczestnik szkolenia zapoznaje się z obszerną biblioteką ćwiczeń, nabywa umiejętności przygotowania programu ćwiczeń w oparciu o system Gravity. Ponadto zapoznaje się z charakterystyką pracy z klientem indywidualnym i grupą oraz umiejętnościami zaprezentowania platformy.

Kursy dodatkowe i warsztaty:

  • Gravity Pilates – Reformat Evolved® – 1 dzień
  • Warsztaty – od 2 do 6 godzin

Strategia rozwoju Gravity System

Dla klubów, które wprowadzają Gravity System, Total Gym zapewnia wsparcie online w rozwoju i działalności.

Wsparcie to zawiera:

  • Informacje o kursach, warsztatach
  • Wsparcie marketingowe – projekty ulotek, banerów, plakatów, nadruków na uniformy
  • Płyty DVD – zawierają ćwiczenia, wskazówki treningowe jak również programy treningowe
  • Bezpłatne prezentacje - z treningami ukierunkowanymi na dyscypliny sportowe, ulubione ćwiczenia master trenerów i wirtualny program do tworzenia treningów.

Jak zostać instruktorem Gravity?

Wymagania: ukończone 18 lat, legitymacja instruktorska z uprawnieniami państwowymi.